Bungalow 121

Active

Idyllisch en bijna verstopt gelegen staat deze volledig gerenoveerde recreatiebungalow. Een volledige privacy door de tuinomheining van mooie hagen en prachtige struiken en bomen. U kijkt vanuit uw woonkamer en tuin op de dijk. Een ultiem vakantiegevoel en nu te koop voor u!

Indeling:

Via een tuinpoort komt u vanaf een kleine parkeerplaats in uw tuin, vervolgens komt u via dubbele terrasdeuren in uw lichte woonkamer met open keuken. U kunt ook de woning betreden via een entree in de keuken. In deze bungalow waant u zich direct in vakantiesfeer; de comfortabele zithoek en een fauteuil staan rondom de openhaard die extra sfeer geeft in donkere avonden.

De vloer in alle kamers heeft van een warme licht houtlook PVC-laminaat. In de bijkeuken is een tevens onderhoudsvrije plavuizenvloer gelegd.

De verlichting is van hoogwaardige kwaliteit en modern gestyled.

Het dressoir in de woonkamer is voorzien van alle media-apparatuur, een TV en een router om in én om de bungalow van goede Wi-Fi gebruik te maken.

De keuken biedt ruim plaats aan 4 personen door de grote eettafel met 4 luxe fauteuils. De keuken is volledig uitgerust met een uitgebreide inventaris en een Nespresso koffiezetapparaat, een waterkoker, etc. In de aangrenzende huishoudruimte/bijkeuken vindt u een vaatwasser, een wasmachine/droger-combinatie, een koelkast met vriesvak, en meer inventaris. De keuken is voorzien van nieuwe deurfronten en is als nieuw.

Er zijn 2 slaapkamers. De masterbedroom beschikt over zo goed als nieuwe boxspringbedden, nachtkastjes, en een kast voor uw kleding en andere spullen. De 2e slaapkamer is ingericht met een éénpersoon boxspringbed en een massiefhouten halfhoog bed, en een dressoir voor kleding enz.

De badkamer heeft een inloopdouche, een wastafel, een kast voor uw persoonlijke spulletjes, een toilet en designradiator. Er is een extra raam voor licht en ventilatie.

De bungalow is deels vrijstaand en alleen via een grote bergruimte geschakeld met de buren. Deze berging is recent vernieuwd en verlengd in de gelijke massiefbouw als de woning, een betonnen vloer, en opgetrokken in steen en duurzaam hout. Er is een nieuwe deur en een extra raam aangebracht.

In alle ruimtes zijn zeer goede kwaliteit rolgordijnen, plissés, overgordijnen en jaloezieën aangebracht voor verduistering en/of privacy.

Bijzonderheden:

Wilt u zorgeloos de komende jaren van dit prachtige vakantiehuis genieten? Dat kan, want hier is werkelijk alles gerenoveerd. Een korte opsomming van wat u in eigen ogen eigenlijk gewoon moet komen aanschouwen:

Het dak is volledig vernieuwd, de buitenzijde is gerenoveerd waaronder de schoorsteen inclusief het plaatsen van een nieuwe schoorsteenkap. Alle ramen zijn vervangen en er is dubbelglas geplaatst, er is een nieuwe Cv-ketel geïnstalleerd, de binnen- en buitenzijde is perfect geschilderd door een professionele schilder. De bungalow is alleen privé gebruikt, en dus niet in de verhuur geweest. Dit is, indien gewenst wel mogelijk, de inrichting is er al op voorbereid.

In de bergruimte kunt u uw fietsen stallen, er is een extra grasmaaier en diverse tuingereedschap. Hier heeft u ook voldoende opslagruimte om tijdens de winter o.a. tuinmeubilair droop op te slaan. Het park zorgt voor uw tuin; het gras wordt voor u gemaaid en de hagen en bomen gesnoeid.

In de tuin zijn een tuintafel met 4 stoelen, een parasol, en andere comfortabele tuinmeubels aanwezig.

Extra’s:

Het park is voorzien van alles waar een vakantiepark over dient te beschikken: een overdekt zwembad, een grote speeltuin en een kinderboerderij. Er zijn tennisbanen, een minigolf, u kunt paardrijden, er zijn bowlingbanen en poolbiljart en uiteraard kunt u al uw boodschappen en verse broodjes halen bij de supermarkt centraal gelegen op het park.

Er is een goed restaurant, een gezellige bar en voor de snellere maaltijden kunt u ook terecht voor een pizza, of in de snackbar, en een pannenkoekrestaurant.

Een ander bijzonder voordeel van deze bungalow is dat het gelegen is direct aan het IJsselmeer en in de nabije omgeving van de oudhollandse stadjes Enkhuizen, Medemblik, Hoorn en Alkmaar. Cultuur, restaurants, terrassen aan de havens, en uitgebreid winkelen onder handbereik. Daarnaast rijdt u ook nog eens in slechts 45 minuten naar het Noordzeestrand of Amsterdam.

Kortom, een uitgelezen kans om uw nieuwe vakantiewoning te kopen op dit unieke stukje Nederland gelegen aan het IJsselmeer. Maak vrijblijvend een afspraak voor bezichtiging en laat u verder informeren.

Price: € 147.500 k.k.

Listing Inquiry